Креді Агріколь Банк

5 / 1 голос
Черновцы, ул. Першотравнева, 19
Добавил:
Категории: банки
Телефон: (0372)55-77-16 Факс: (0372) 55-77-34 Сайт: credit-agricole.com.ua/ukr

ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» - універсальний банк, власником якого є одна з найбільших фінансових груп світу – Credit Agricole Group (Франція). Банк працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр сучасних банківських послуг приватним і корпоративним клієнтам. Згідно з класифікацією НБУ CREDIT AGRICOLE входить до групи великих банків України.

Регіональна мережа Банку охоплює всі регіони України та складається з понад 200 точок продажів. CREDIT AGRICOLE також є партнером об’єднаної банкоматної мережі «АТМоСфера», яка налічує понад 3 200 банкоматів 25 провідних банків України, а також володіє власною мережею з понад 263 АТМ.

CREDIT AGRICOLE займає лідируючі позиції на ринках автокредитування та споживчого кредитування, успішно просуває зарплатні проекти, видає кредити на купівлю житла, приймає вклади від населення на привабливих умовах, здійснює випуск та обслуговування платіжних і кредитних карток, грошові перекази і надає ряд інших послуг приватним особам. Окрім того, Банк надає повний комплекс послуг для бізнесу, приділяючи особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу.

Надійність та ділову репутацію CREDIT AGRICOLE підтверджують майже 370 тисяч приватних та понад 25 тисяч корпоративних клієнтів, що довірили йому ведення своїх фінансових справ. В Банку діють програми лояльності, які дозволяють клієнтам отримувати вигідніші умови на розміщення депозитів, а також призові Акції та спеціальні преференційні умови для позичальників, які отримують заробітну плату чи дохід від підприємницької діяльності на рахунок в ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». 

CREDIT AGRICOLE першим в Україні став партнером програми кредитування Renault Finance, а згодом також Nissan Finance. Кредити на авто марок Renault, Nissan, Toyota, Lexus, Mazda, Suzuki, Subaru, Hyundai, KIA стали доступнішими для українських автолюбителів дякуючи співробітництву CREDIT AGRICOLE з їх імпортерами та офіційними дилерами на українському ринку. Банк постійно розширює список своїх партнерів та вже став одним з найактивніших і найуспішніших серед банків, що займаються автокредитуванням.

Акціонер CREDIT AGRICOLE – Credit Agricole Group – є визнаним лідером на ринку фінансових послуг світу, найкрупнішим банком Європи за рівнем прибутку від роздрібних банківських послуг та володіє 28% ринку роздрібних банківських послуг Франції. Credit Agricole входить до ТОП 10 найбільших банків світу за об’ємом акціонерного капіталу та посідає третє місце за об’ємом загальних активів (інформація The Banker, 2010). Сто шістдесят тисяч кваліфікованих співробітників Групи швидко та якісно обслуговують понад 59 мільйонів клієнтів по усьому світу.

Дякуючи підтримці потужного акціонера CREDIT AGRICOLE демонструє високі темпи розвитку та займає конкурентні позиції по основним фінансовим показникам серед банків України.

Банк є:

 • принциповим членом VISA International;
 • принциповим членом MasterCard International Incorporated;
 • членом Української міжбанківської Асоціації членів платіжних систем "EMA"
 • агентом міжнародних платіжних систем грошових переказів "Юністрім", MoneyGram
 • членом російської платіжної системи «Золота Корона»;
 • членом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб;
 • членом Асоціації банків Львівщини;
 • учасником ВАТ «Міжрегіональна фондова спілка» (МФС);
 • членом ФБР і К (Форум з безпеки розрахунків і операцій з платіжними картами).
 • График работы
 • Часы работы: 9.00-18.00
 • Выходные дни: Суббота, Воскресенье
 • Перерыв: Без перерыва
 • Кто здесь был?
 • Пока никто не отметился
Сообщить об ошибке
 
Рекомендовать объект:

Нет отзывов. Ваш будет первым!

Внимание! Сайт работает в тестовом режиме.
При использовании материалов сайта, ссылка (для интернет-изданий видимая и не скрытая от индексирования гиперссылка) на материал обязательна!
 За достоверноность публикуемой информации ответственность несёт её автор.
карта сайта            как заработать            контакты            правила            FAQ